GELLAK NA NEHTECH NA NOHOU

Nehty vypadají nádherně, upraveně a hlavně vydrží několik týdnů. Chcete, aby vaše nohy v nových botách vypadaly úžasně, cítili jste se sebejistě?
                                                                                                                                                                 Pokud chcete, aby vaše nohy vypadaly v nových sandálkách co nejlépe, pak jim také věnujte dostatečnou péči. Ani sebekrásnější nalakování vám nezajistí oslnivý vzhled, pokud nebudete pravidelně pečovat o své nohy, zejména tedy chodidla.
Většina z nás během roku nepřikládá velkou důležitost péči o nohy. Během roku věnujeme zejména svou péči nehtům na rukou, než na nohách. To se ale mění s létem, kdy vytáhneme z botníků letní sandálky. A protože jsme také líné a pohodlné, máme pro vás výborný tip - je to gellak na nohou!!! 
 
Nehty na nohou rostou pomaleji než na rukou, takže potěšení z krásných nehtů vám vydrží déle jak měsíc.  Gellak na nohou je také mnohem trvanlivější než na rukou, a to v mnoha případech i více než  šest týdnů.


logo_design

                

         Modeláž gelových nehtů u nohou
      Toužíte po krásných a upravených nehtech na nohou?

          Máme pro Vás hned několik možností:

    V první řadě je to úprava nehtů a okolí během pedikúry, díky jemným frézkám docílíme perfektní přípravy nehtu na další služby.

    Klasické lakování nehtů u nohou, jak celobarevných nehtů tak francouzské manikúry, tato metoda je stále žádaná, bohužel s dobou schnutí laků nelze  okamžitě obout plnou obuv, takže je vhodná hlavně v létě.


     Lakování gellakem, což je nová technologie kombinace vlastností gelu a laku. Lakovaná vrstva na nehtu na nohou je tenká jako klasický lak, odstraňuje se jako lak, ale neolupuje se z okraje nehtů, nehty jsou 4 týdny pořád jako čerstvě nalakované. Gellak polymerizuje v UV to znamená že je po dvou minutách dokonale suchý a klientka nemusí mít strach z poškození barvy v uzavřené obuvi.

 
     Francouzská manikůra gelovou metodou ruber gelem od firmy PLATINUM. Díky tomuto materiálu budete mít i gelové nehty na nohou stále krásně tenké a vysoce prižné, takže je neucítíte ani v uzavřené obuvi. Pokud budete mít zájem o barevné gelové nehty na nohou, tak natur gel lze samozřejmě kombinovat s jakýmkoli odstínem barevného gelu, včetně nehtového make-upu kterým lze maskovat deformity na nehtu pod francouzskou manikúrou.