Metody nehtové modeláže

NOVÁ MÓDNÍ KOLEKCE BAREV


 


logo_design

Nehtové studio Fořtová

studio Plzeň
Modeláž nehtů v našem studiu je prováděna velmi kvalitními materiály firmy
Atraktivní skleněné nehty
Nehtová modeláž
gelovou metodou , akrygelem, prodloužení nehtů na šablony s UV i LED technologií

Permanentní
francouzskou manikůru gelová, 400 odstínů barevných gelů.

Francouzskou manikúru si u nás můžete vybrat buď
přirozenou, extra bílou, barevnou nebo i glitrovou - záleží jen na Vašem přání a vkusu.
Nehtový make-up
Atraktivní skleněné nehty
S tímto materiálem lze dokonale vymodelovat i trvale poškozené nehty s jakoukoli chronickou deformací, případně nehty okousané tak, aby vypadaly přirozeně a zdravě. Stejně tak lze i uměle prodloužit nehtové lůžko.
                                            Aktuální gelerii naleznete ZDE
V našem studiu používáme místo pilníku velmi šetrné pilování bruskou. S použitím speciálních fréz je pilování příjemné, velmi rychlé, nezahřívá se jako pilník a nehrozí jakékoliv poranění kůžičky kolem nehtu.
K péci o nehty bezesporu patří péče o ruce, nabízíme Vám masky na ruce, vše je prováděno během péce o nehty, proto Vás nezdrží a budete odcházet s pocitem krásných, hebkých a odpočatých rukou.

Peeling a masku na ruce se zahřívacím zábalem (mužete si vybrat z máslových výživných masek - med a mléko, granátové jablko, papaja a citrusové masky).
I takto lze opravit nedokonalé nehty

Celorocně si u nás mužete zakoupit dárkové poukázky na všechna ošetření v nehtovém studiu!
UV gel - lak

         Výhodou  GEL LAKU je kombinace snadné aplikace laku s dlouhodobou trvanlivostí a dobrým krytím už v první vrstvě.  Gel - lak vydrží na přírodních nehtech 2 - 3 týdny. Nanáší se jednoduše štětečkem jako lak ve 2 vrstvách a každá vrstva se vytvrzuje v UV lampě 2 minuty. Barevné UV gel - laky nenanášíme přímo na přírodní nehet, ale používáme podkladový bezbarvý gel lak, díky kterému se nezabarvuje přírodní nehet jak známe u barevných laků.                                                     Konzistence je středně hustá a Gel Lak se krásně rozloží na nehtové ploténce, nestéká a vyrovná tím i rýhování  na přírodním nehtu. Gel laky kryjí už v jedné vrstvě (pro stupňování intenzity, můžete nanést i více vrstev) a jsou trvanlivé, bez rizika popraskání. Velkou výhodou je okamžité dokonalé proschnutí v UV lampě, díky kterému si povrch nemůžete poškodit jako u běžného laku.

                                                                          Neriskujte a vsaďte na naši kvalitu bez kompromisů.

           Použití na gelové nehty - po modeláži 2 vrstev gelu (1 fázový 2x nebo podkladový + modelovací) naneseme dvě slabé vrstvy UV Gel Laku ve vybrané barvě (buď přes celý nehet nebo pouze francouzskou špičku), necháme vytvrdit každou vrstvu 2 minuty v  UV lampě.