Masáž klasická

           Klasická a regenerační masáž – přispívá k rychlému odstranění bolesti svalů a únavy, zlepšuje krevní oběh
a látkovou výměnu, zkvalitňuje regeneraci sil po práci či jiné zátěži, pomáhá udržovat kvalitní tělesnou a duševní kondici. Při
klasické masáži dochází ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních vod a balastních látek. Rozmasírováním ztuhlého
svalového systému se uvolňujíjednotlivá svalová vlákna a reagují povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organizmu,
odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla. Klasická a regenerační masáž může prospět i kloubům díky prokrvení
a vybalancování svalových skupin, které je fixují. Také procesu přeměny svalové hmoty ve vazivo pomáhá předcházet tato masáž.
       
           Sportovní masáž - používají se hlubší hmaty a v rychlejším provedení. Pomáhá odplavit kyselinu mléčnou ze svalů a tím i zabraňuje pocitu únavy.

          S čím vám masáž pomůže?          bolesti a ztuhlost svalstva při různých nemocech, enormním pracovním nebo sportovním přetížení
                                                              bolesti hlavy nebo migrény, únava, stres regenerace a relaxace těla
                                                              zlepšení prokrvení těla a lymfatického systému posílení imunitního systému

           Kontraindikace:                          těsně po jídle
                                                              horečnatá, krvácivá nebo zánětlivá onemocnění
                                                              kožní onemocnění, popáleniny zhmožděniny nebo otoky
                                                              masáž břicha u gravidních nebo menstruujících žen


 
          Masáž pro těhotné - speciální technika, při které se uvolňuje napětí v bederní oblasti páteře která je v důsledku těhotenství přetížena. Tato masáž se provádí v sedě, či v leže na boku.
                     
               Baňková masáž - všeobecně pročišťuje krev, zlepšuje krevní oběh, reguluje a zdokonaluje funkci autonomního nervového systému, reflexně působí na vnitřní orgány, místně odstraňuje bolest, uvolňuje svaly atd... Používá se k lokálnímu uvolnění spazmat.

                Reflexní masáž - Na chodidle každého člověka se nachází množství větších i menších plošek a bodů, které jsou nervovými reflexy propojeny s určitou částí těla nebo s určitým orgánem. Je to, jako by se celé tělo se všemi jeho částmi promítalo do oblasti chodidla, každá část těla má tedy na chodidle svůj zmenšený obraz. Ploska nohy, nárt, prsty, pata a okolí kotníků je tedy jakýmsi systémem „tlačítek“, které když stiskneme, zazvoní to na druhém konci drátu, neboť signál putuje po nervových spojeních přímo do orgánu nebo části těla, na kterou chceme působit. Může okamžitě ulevit od akutní bolesti a potíží. Je vhodná i tam kde je orgenismus přetížen užíváním léků, nebo když léky podávat nemůžeme.

                   Medová masáž  - je velice účinnou detoxikační metodou, která pomáhá klientovi při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus. Díky unikátní technice a speciálním masážním hmatům dochází k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních , dochází k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání přes reflexní zóny zad , na kterých masáž provádíme. Při medové masáži aplikujeme med v BIO kvalitě.


                                    Pokud si nevíte rady s tím jaká masáž je pro Vás vhodná, neváhejte zavolat. Masér zhodnotí Váš zdravotní stav a doporučí momentální vhodnou terapii. Jednotlivé typy masáží  se kombinují podle potřeb a zdravotního stavu klienta.

 
         


NAKLADATELSTVÍ Starý most